Skip to main content

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że to nie jest zwyczajny proces coachingowy, a cykl spotkań, które poszerzają proces o myślenie strategiczne. Uczą postaw Stratega, ale także planowania strategicznego. 
Mentoring zaś kieruję do firm, które potrzebują inspiracji i/lub scenariusza dla swoich przedsięwzięć. Przepracowałem setki projektów dla większości branż,  co pozwala mi znacznie szerzej spojrzeć na problemy czy wyzwania Firmy i zamierzeń Zarządzających. Zdobyte doświadczenie daje mi unikalne szanse na realizowanie tego, co trzeba i unikać tych błędów, którzy popełnili inni.

​​​​​​​Dla kogo?

Mentoring, coaching i sesje strategiczne to oferta skierowana do właścicieli Firm dużych i tych mniejszych. Nie unikam również współpracy z mikroprzedsiębiorstwami, szczególnie tymi innowacyjnymi lub start-up.  Ofertę kieruję do menedżerów, którzy są w trakcie intensywnego rozwoju, albo szukają pomysłów na rozwiązanie swoich przejściowych problemów zawodowych. To również usługa skierowana do przedsiębiorców, którzy poszukują wsparcia merytorycznego lub mają potrzebę podniesienia swoich kompetencji biznesowo-strategicznych.

Jak odbywa się współpraca i czego najczęściej dotyczy?

Konsultacje bezpośrednie lub zdalne (telefon / skype / inne) w zakresie indywidualnych potrzeb, np. podnoszenia kompetencji strategicznych oraz projektów firmowych, np.: zmiany modelu biznesowego, wdrożenia do firmy formuły marketingu strategicznego, re-brandigu, komunikacji, sprzedaży. Generalnie wszystkich obszarów, jakie znajdują się w ofercie Rubikom Strategic Thinking.

​​​​​​​Koszt?

Do uzgodnienia - zapraszam do kontaktu.