O nas

Dlaczego My?

Naszym największym atutem jest doświadczenie. Pracujemy dla dużych i małych organizacji. Każda z nich ma bardzo różne problemy związane z organizacją wewnętrznych procesów, komunikacją do rynku czy komercjalizacją i profesjonalnym marketingiem.

Od przeszło 19 lat zrealizowaliśmy ponad setkę kompleksowych kompleksowych strategii biznesowych. Wspieramy naszych Klientów w zakresie identyfikacji źródeł wzrostu biznesu (analiza, badania), projektowania strategii (kreacja) oraz jej wdrażania (implementacja, warsztaty). W praktyce bardzo często równolegle realizujemy sesje coachingu i mentoringu dla kadry zarządzającej oraz kluczowych menadżerów Firmy.

Wyróżnia nas autorskie podejście "Strategic Thinking", która jest jednocześnie naszą filozofią współpracy z Firmami. Skupiamy się na podnoszeniu kompetencji strategicznych Menedżerów i Zarządzających.

Filozofia Rubikom Strategic Thinking

"Strategic Thinking" leży u podstawy naszych obserwacji rynkowych, ale też faktycznych potrzeb polskich Spółek. To przez brak umiejętności skutecznego planowania i twórczego myślenia strategicznego wiele przedsiębiorstw cierpi na syndrom stagnacji. My rekomendujemy przede wszystkim podejście w stylu "open mind" - więcej elastyczności, więcej kreatywności. W tym tkwi siła współczesnego i nowocześnie zarządzanego przedsiębiorstwa, które zdolne jest do ciągłego rozwoju. 

Podmioty i projekty specjalistyczne

Kuźnia Strategów

Autorski program wspierania menadżerów średniego i wyższego szczebla w zakresie planowania strategicznego i wykorzystywania w praktyce narzędzi strategicznych oraz marketingowych.   www.kuzniastrategow.com

Zarządzający

Od 19  lat CEO & Dyrektor Strategiczny w Rubikom Strategic Thinking.

Mentor, trener i doradca specjalizujący się w twórczym podejściu do projektowaniu strategii biznesowych i marketingowych. Praktyk w transformacji biznesu oraz sprzedaży wielokanałowej. Obecnie w formie Interim Management współpracuje w roli Wiceprezesa, dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w Grupie Pelion - największej, polskiej firmy z branży health care. Współzarządzający spółkami Lideo SA, Urtica oraz w Polskiej Grupie Farmaceutycznej. 

Strateg & Coach w Kuźni Strategów - autorskim projekcie wzmacniania kompetencji strategicznych kadry menedżerskiej. 

W latach 2011-2017 wykładowca studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku "Zarządzanie przedsiębiorstwem".

Autor e-booka "Ogarnąć Kosmos - o marketingu i strategii" (część 1 i część 2) oraz e-booka "Filozofia Stratega Biznesu"

Prywatnie pasjonat MTB oraz organizator wypraw wysokogórskich w Alpach oraz Dolomitach www.activeguide.eu. Nauczyciel i Trener koreańskiej odmiany jogi i sztuki relaksacji "SUNDAO".

tel.: +48 609 827 140
mgieracz@rubikom.pl

Rubikom Strategic Thinking

Sobieskiego 11
40-082 Katowice
e-mail: strategie@rubikom.pl

Formularz kontaktu

Skontaktuj się z nami